Jak probíhá spolupráce

Za sebou máme stovky vytvořených webových prezentací  jak pro lékaře a malé ordinace, tak i pro větší ordinace. Provedli jsme redesign – změnu designu na desítkách webových stránek. Na nohy jsme postavili naprosto nefungující a nevyhovující webové stránky.

Rádi přicházíme s kreativními řešeními, která přesně zapadnou do Vašich představ. Máme radost z každé práce, která Vám pomůže získat další důvěryhodný a využívaný kanál pro komunikaci s pacienty. 

Konzultace požadavků

Na Vašich představách nám záleží a chceme, abyste od nás dostali výsledek, který se bude zamlouvat Vám i Vašim pacientům. Ještě předtím, než se dáme do práce, s Vámi proto podrobně prokonzultujeme Vaše požadavky na obsah, strukturu i vzhled Vašeho nového webu.

Návrh webové stránky

Jakmile zjistíme, co přesně byste potřebovali, pustí se náš tým programátorů a designérů do práce. Něco se Vám nezdá? Žádný problém – možnost ovlivnit podobu stránek máte po celou dobu spolupráce.

Implementace

Nejdůležitější část celého procesu je zajistit, aby nové stránky fungovaly přesně tak, jak mají. Záleží nám na tom, aby se pacienti na Vašich stránkách cítili dobře, a ve fázi před spuštěním stránky tak děláme všechno pro to, aby na nich nechyběl jediný detail.

Kontrola a návrh rozvoje

Ještě předtím, než nový web pustíme do světa, podrobujeme všechny jeho funkce důslednému testování. Naše práce ale nekončí ani tehdy, když mají nové stránky svou finální podobu – jsme Vám k dispozici i dlouho poté, co svou novou prezentaci spustíte, abychom Vám poradili nebo Vám pomohli s jejím dalším rozvojem.

Kontakty

MICROSITE CZ s.r.o.

Telefon: +420 220 515 730

E-mail: info@zdravotniregistr.cz

IČ: 24776653