Naše služby

Pro lékaře a ordinace vytváříme kompletní webové prezentace s moderním designem i obsahem na míru. Komunikace s pacientem prostřednictvím obsahu, který má pod vlastní správou lékař případně pověřená osoba ordinace je výrazně rychlejší a snižuje počty telefonátů do ordinace s dotazy, které lze předem zodpovědět na webových stránkách ordinace.

Nové webové stránky

Pokud zatím vlastní webovou stránku nemáte, zařídíme ji pro Vás od začátku až do konce. Postaráme se o doménu i webhosting, programování i grafiku, o text na míru i o optimalizaci pro vyhledávače, aby Vás pacienti našli. Po celou dobu spolupráce budete mít navíc k dispozici zákaznický servis, kde Vám naši zkušení pracovníci poradí s technickými problémy a vyslechnou všechny Vaše požadavky.

 Umíme se přizpůsobit Vašim estetickým preferencím a přijít s prezentací, která bude vkusná a elegantní. A ve spolupráci s Vámi se postaráme i o to, aby Vaše nové stránky obsahovaly všechny informace, které na nich chcete zveřejnit.

Redesign webových stránek

Máte už vlastní webové stránky, ale nejste s jejich podobou spokojeni? Žádný problém. Rádi si necháme vysvětlit, jak byste starou prezentaci rádi přestavěli, aby odpovídala Vašim požadavkům.

Stránky oblékneme do nového kabátu, dáme jim nový a jednodušší redakční systém a pokud budete chtít, přidáme navrch textový obsah, který Vašim stránkám dodá šmrnc.

zabezpečení stránky

Bezpečnost je pro nás vždy velmi důležitá. Zprvu nemusí Vaše stránky obsahovat funkce, které by zvyšovaly požadavky na bezpečnost – jako jsou objednávací kalendáře, kontaktní formuláře, dokumenty pro pacienty a jíné, ale postupem času se příklon k těmto funkcím zpravidla dostavuje. Ve světle stávající legislativy je nezbytné podnikat kroky ke zvýšení bezpečnosti webové stránky. 

Jelikož jsme si této skutečnosti vědomi, Vaše webové stránky zabezpečíme pomoci SSL certifikátu, který snižuje riziko vzniku incidentu pro návštěvníka na stránce a zároveň snižuje rizika z případných právních dopadů takového incidentu. 

 

Internetové vyhledávače také velmi brzy výrazně upřednostní webové stránky, které budou tímto způsobem chránit návštěvníky, a zároveň upřednostní vaše webové stránky před jinými neověřenými zdroji. Tím se Vaše sdělení lépe dostane k těm, kterým je určeno. 

Kontakty

MICROSITE CZ s.r.o.

Telefon: +420 220 515 730

E-mail: info@zdravotniregistr.cz

IČ: 24776653