Proč vyzkoušet webové stránky
od nás ?

Moderní design šitý na míru

Dojem, který na návštěvníky své webové prezentace uděláte, je zásadní. Vaši pacienti přicházejí proto, aby si zjistili informace. při jednoduchém přístupu k informacím se budou opakovaně vracet. 

Dokonalá funkčnost na mobilech, tabletech i PC

Responzivní web je dnes standard, bez kterého pacienty užívající mobilních zařízení a tabletů zbytečně odradíte. My zaručujeme, že Vaše webové stránky budou perfektně fungovat bez ohledu na to, z jakého typu zařízení na ně přistupujete.

SEO optimalizace

Aby měly webové stránky smysl, potřebují návštěvníky – ve vašem případě pacienty. I proto je nedílnou součástí našeho servisu SEO optimalizace, která zaručí, že vyhledavače Vaše stránky zobrazí na prvních místech. O to, abychom toho docílili, se starají naši SEO specialisté, kteří dohlížejí na unikátně zpracovaný obsah, klíčová slova i řadu dalších aspektů Vaší nové stránky.

Intuitivní redakční systém

Stránky od nás si může spravovat a upravovat každý. Fungují totiž s redakčním systémem, se kterým se naučíte pracovat snadno a rychle. Pomůže Vám k tomu i naše počáteční školení, díky kterému objevíte už na začátku všechny důležité funkce.

telefonická a online podpora

Chceme, aby Váš web fungoval dlouhodobě na vysoké úrovni. Naučte se s námi pravidelně aktualizovat informace na Vašich webových stránkách. Zavolejte nám nebo kontaktujte prostřednictvím emailu a my zaktualizujeme obsah Vašich webových stránek. 

Kontakty

MICROSITE CZ s.r.o.

Telefon: +420 220 515 730

E-mail: info@zdravotniregistr.cz

IČ: 24776653